OBSŁUGA PRAWNA PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH

Kompleksowa obsługa prawna zarówno w zakresie zakładania spółek, firm i ich oddziałów oraz przedstawicielstw, fundacji i stowarzyszeń, jak i przekształcania, łączenia czy likwidacji spółek.

Zapewniamy obsługę prawną prac zarządów, obsługę zwyczajnych i nadzwyczajnych zgromadzeń wspólników (lub walnych zgromadzeń). Kilkunastoletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje w opisanych obszarach zapewniają obsługiwanym przez nas podmiotom przechodzić powyższe procedury w sposób szybki i jednocześnie bezpieczny. Zapewniamy obsługę prawną podmiotów gospodarczych w języku angielskim i włoskim.

RODO

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy szereg usług związanych z ochroną danych osobowych. Proponujemy usługi szkoleniowe z zakresu przepisów zawartych zarówno w unijnym Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO) jak i w polskiej Ustawie o ochronie danych osobowych.

 

Wspieramy zarówno przedsiębiorców jak i jednostki samorządowe oraz organy administracji publicznej w przygotowaniu oraz wdrożeniu przepisów o ochronie danych osobowych. Nasze szkolenia mają charakter ogólny jak i specjalistyczny np. dla branży medycznej. Gwarancją jakości naszych usług jest prowadzący szkolenia nauczyciel akademicki oraz praktyk z zakresu ochrony danych osobowych i systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

 

STWIERDZENIE NIEWAŻNOŚCI MAŁŻEŃSTWA KOŚCIELNEGO

 

W powyższym zakresie proponujemy kompleksową obsługę prawną - od udzielenia porady prawnej, poprzez sporządzenie pism procesowych i reprezentację w trybunale kościelnym.

Pani Mecenas Beata Welzel posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Od kilkunastu lat jest Adwokatem Stałym przy Sądzie Biskupim w Sosnowcu i cieszy się zaufaniem wielu osób, które skorzystały do tej pory z jej pomocy i wsparcia w prowadzeniu i przejściu całej procedury.

 

ZASIEDZENIE NIERUCHOMOŚCI

 

Zespół naszej kancelarii posiada duże doświadczenie  w prowadzeniu spraw o zasiedzenie nieruchomości. Pozwala nam to na uzyskiwanie korzystnych dla naszych klientów orzeczeń. Wiedza i umiejętności członków naszego zespołu prawniczego pozwalają niezależnie od stopnia skomplikowania stanu faktycznego danej sprawy z góry ocenić szanse na osiągnięcie pozytywnego wyniku oraz na opracowanie właściwej strategii działania.

 

PRAWO MEDYCZNE

 

Obsługujemy osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze w zakresie prawa medycznego. Swoją ofertą obejmujemy podmioty lecznicze, lekarzy, pielęgniarki, pacjentów. Publicznym i niepublicznym podmiotom leczniczym oferujemy pełną i kompleksową obsługę prawną, obejmującą bieżące doradztwo prawne, obsługę korporacyjną, windykację należności, reprezentację przed sądami i organami administracji.

 

PRAWO PRACY

 

W ramach zarówno stałej jak i doraźnej pomocy świadczymy usługi prawne z zakresu prawa pracy. Posiadamy doświadczenie w zakresie sporządzania opinii prawnych i analiz dla pracodawców dotyczące zagadnień pracowniczych. Prowadzimy sprawy sądowe zarówno na rzecz pracodawców jak i pracowników, których przedmiotem są sprawy pracownicze. Specjalizujemy się w sprawach o mobbing i dyskryminacje.

 

 

IT I NOWE TECHNOLOGIE

 

Prowadzimy bieżącą obsługę prawną podmiotów z branży IT, w tym firm informatycznych, programistycznych, podmiotów prowadzących portale internetowe, zajmujących się hostingiem, tworzeniem lub pozycjonowaniem stron. Wspieramy z zakresie negocjacji umów i szukamy najbardziej korzystnych rozwiązań dla naszych klientów.

 

 

SPRAWY SPORNE I POSTĘPOWANIE SĄDOWE

 

Świadczymy pomoc w sprawach spornych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej obsłudze i pomocy w tego typu sprawach. Zajmujemy się zarówno postępowaniem polubownym, przygotowywaniem pism procesowych jak i reprezentowaniem klientów w postępowaniach procesowych i nieprocesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji.

 

PRAWO KARNE

 

Stosujemy wypracowany przez wiele lat sposób prowadzenia spraw karnych i posiadamy znaczące sukcesy w prowadzeniu tego typu procesów. Zapewniamy profesjonalną obronę w postepowaniu przygotowawczym i sądowym. Reprezentujemy pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych.

 

 

Beata Welzel

Radca Prawny

Adwokat Kościelny

Zadzwoń do nas: +48 601597679

Umów się już dziś.

Konsultacje i porady prawne

Prowadzenie spraw sądowych

30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi